poniedziałek, 4 lutego 2013

Something ends, something begins


A więc stało się! Po 7 miesiącach ponownego nadawania wschodoznawca na wygnaniu kończy swoją karierę. Jest to ostatnio post na tym blogu i za jakiś czas, zniknie on w ogóle.

Bloga zakładałem z zamiarem pisania o tym, jak żyje się w UK. Jak wygląda poszukiwanie pracy oraz życie na Wyspach.  Jak się okazało w ciągu kilku pierwszych miesięcy tematy te nie były na tyle interesujące, abym pisał regularnie. Również nie cieszyły się zbyt dużą popularnością (w końcu blogów o życiu w Anglii jest od groma). Od października coraz częściej pisałem o samoorganizacji, o moich pasjach, a także o mediach społecznościowych i ich wpływie na nas. Te wpisy generowały też największy ruch na stronie, który został pobity dopiero w styczniu przy okazji porównywania tabletu i e-czytnika pod względem czytania dokumentów PDF.

W związku z powyższym tytuł bloga przestał być adekwatny do treści się na nim pojawiającej. Przekonałem się również, że tak długi adres jest absolutnie nie dopuszczalny. Podjąłem więc dezycję o końcu pisania na tym blogu.

Ale nie martwcie się! Od dzisiaj możecie znaleźć mnie pod nowym adresem: majkelzim.pl


Znajdą się tam wszystkie wpisy oraz komentarze z wschodoznawcy na wygnaniu, które były opublikowane do pierwszego lutego.  Może się zdarzyć, że w ciągu kilku następnych dni będę jeszcze majstrował w jego ustawieniach, dlatego meldujcie mi proszę o wszelkich błędach w wyświetlaniu, nie działających linkach itp.

Do zobaczenia na majkelzim.pl!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz